E-shop

Logo Sikens

Barvy a nátěrové hmoty na dřevo - řemeslné použití ( nátěr štětcem)

Nátěrové hmoty na dřevo, řemeslné použití

V této skupině jsou představeny nátěrové hmoty na dřevo (lazury i krycí laky), kterými se vytváří povrchová úprava dřevěných stavebních dílů (okna, dveře, pergoly, ploty, podbití, obložení, dřevěné fasády, stání pro auta, zimní zahrady apod.) obvyklými řemeslnými postupy, jako je natírání štětcem či válečkem, případně nízkotlakým nástřikem. Nátěrové hmoty na dřevo pro řemeslné použití nevyžadují žádnou speciální techniku ani technické zařízení.

Barvy a nátěrové hmoty na dřevo můžete zakoupit v našem internetovém obchodě v sekci Barvy na dřevo.

V kategorii Barvy a nátěrové hmoty na dřevo - řemeslné použití ( nátěr štětcem) jsou tyto kategorie:

Impregnační prostředky

Chrání dřevěné stavební díly vůči dřevokazným houbám, promodrání a hnilobám. Nabízíme vám kvalitní vodou ředitelné i rozpouštědlové impregnační prostředky.

Naše impregnační prostředky účinně ošetří dřevo a jsou efektivní především v případě dřeva z jehličnanů. Navštivte náš nový E-shop v sekci Impregnace na dřevo.

Základní vrstvy

Barvy pro základní vrstvy plní funkci spojovacího mostu mezi impregnací a dalšími vrstvami nátěru. Nabízíme vám nátěrové barvy vhodné pro interiérové i venkovní použití.

Kupte si syntetické i vodou ředitelné krycí nátěry pro základní vrstvy v našem internetovém obchodě v sekci Barvy krycí základní na dřevo z pohodlí Vašeho domova.

Mezivrstvy a konečné vrstvy

Barvy pro mezivrstvy a konečné vrstvy dotvářejí celkový nátěrový systém. Dodávají povrchové úpravě estetický vzhled a zároveň působí jako ochrana dřeva.

Vyberte si lesklé i matné barvy pro mezivrstvy a konečné vrstvy a nakupte je v našem internetovém obchodě, a to v sekci Barvy lazurovací na dřevo.

Tmely na ochranu a reparaci dřeva

Tmely jsou důležitou součástí nátěrových systémů. Vyberte si bílé či bezbarvé na ochranu čelních řezů, V-spár a k reparaci dřeva.

Pořiďte si tmely na ochranu a reparaci dřeva v našem E-shopu v sekci Tmely na dřevo. Jejich použitím zabráníte zničení dřeva pronikáním vlhkosti.

Ostatní výrobky

Využijte náš E-shop a doplňující sortiment pro péči o dřevo nakupte z pohodlí vašeho domova. Vše potřebné naleznete v sekci Ostatní výrobky na dřevo.NOVINKY

19.07.2017

Sleva Cetol Novatech

Vážení zákazníci

v měsíci červenci opět nabízíme na našem eshopu zvýhodněnou cenu kvalitní profesionální lazury Sikkens Cetol Novatech ve všech barevných odstínech.

Cena za litrové balení je  419,-  Kč ( původní cena 526 Kč ) 

Cena za  2,5 ltr balení je  919,-  Kč (původní cena 1208 Kč)   vše včetně DPH. 

Platnost akce bude po celý měsíc červenec nebo do vyprodání zásob tohoto oblíbeného materiálu.

Nezapomeňte, že v létě je vhodný čas na renovaci eurooken udržovací sadou Pflegeset ( Pflegemilch)

Více »
05.06.2017

Slevy na eshopu - Cetol HLS Plus

Vážení zákazníci,
v měsíci červnu nabízíme zvýhodněnou cenu kvalitní tenkovrstvé lazury Sikkens Cetol HLS Plus ve všech barevných odstínech.

Barva je určena na podbití , ploty, trámy, palubky, zahradní nábytek a na nechráněné dřevěné prvky.

Spotřeba materiálu je 14 m– 18 m2/ vrstva.

Cena za litrové balení je  309,-  Kč ( původní cena 414 Kč ) a za  2,5 ltr  707,-  Kč (původní cena 889 Kč), vše včetně DPH.
Více »
20.12.2016

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok


Vážení zákazníci,

přejeme Vám i Vašim blízkým pohodové prožití vánočních svátků
a hodně zdraví a pracovních i osobních úspěchů v novém roce.

kolektiv pracovníků
JIPA, spol. s r.o.

Více »
29.04.2016

Ve čtvrtek 5. 5. 2016 máme zavřeno

Vážení zákazníci,

z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektrické energie bude firma JIPA, spol. s r.o. ve čtvrtek  5. 5. 2016 uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

kolektiv pracovníků firmy
JIPA, spol. s r.o.
Více »
26.01.2015

Výroba dřevěných vzorkovnic

Nově nabízíme výrobu dřevěných vzorkovnic na míru. Stačí zadat rozměry vzorků, dřevinu, nátěrový systém, počet kusů a vzorkovnice vám rádi vyrobíme!
Více »

Copywriting, tvorba textů, úprava textů eBRÁNA s.r.o. Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o.

Partneři